Menu Zamknij

Mediacje rodzinne

W Grzybach i Korzeniach jest takie miejsce, w którym wspieramy rodziny w rozwiązywaniu konfliktów związanych z wychowaniem dzieci i organizacją życia rodzinnego.

Czasami w życiu bywa tak, że nawet bliskie sobie osoby nie potrafią znaleźć wspólnego języka, co nie oznacza konieczności rozstania. Niekiedy pojawiają się problemy, które zamykają nas w naszych światach i nie pozwalają znaleźć wspólnej nici porozumienia z drugą osobą. Wtedy pomocne może okazać się wsparcie kogoś z zewnątrz – osoby, która nie jest zaangażowana w konflikt, a która może pomóc wydobyć różne perspektywy spojrzenia, uporządkować dialog, nazwać potrzeby oraz dać taką przestrzeń, w której każda ze stron zostanie usłyszana.

Taką przestrzeń stworzyliśmy w Dąbrówce.

konsultacje pedagogiczne
mediacje rodzinne w grzybach i korzeniach leśna edukacja

Wspieramy również pary w mediacjach rodzinnych związanych z podjęciem decyzji o rozstaniu, pomagamy w przejściu przez ten proces.

Mediacja to delikatny proces, w którym strony sporu – czy to małżonkowie, czy rodzice małoletnich dzieci – mogą znaleźć wspólne rozwiązanie w sprawach rozwodowych, podziału majątku, alimentów czy kontaktów. Celem mediacji jest stworzenie przestrzeni, w której strony mogą się spotkać i wspólnie ustalić sporne kwestie, dochodząc do porozumienia.

Mikołaj Lenczewski

Ukończyłem kurs mediacji sądowych i jestem wpisany na listę mediatorów sądowych. Moje pedagogiczne wykształcenie oraz ukończenie Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, a także obecna szkoła psychoterapii Gestalt, dały mi solidne podstawy do pracy z ludźmi.

Ostatnie lata poświęciłem na prowadzenie Leśnego Przedszkola "Grzyby i Korzenie". Praca z dziećmi, zespołem oraz rodzicami nauczyła mnie wiele o naturze konfliktów i sposobach ich rozwiązywania.

+48 793 727 283

mikołaj lenczewski

Michał Lenczewski

Jestem prawnikiem, mediatorem, na co dzień wspieram przedsiębiorców w rozwiązywaniu sporów prawnych, ale ważną częścią mojej pracy zawodowej jest wspieranie ludzi w negocjacjach i mediacjach w rozwiązywaniu konfliktów różnej natury.

Jestem wpisany na listę mediatorów sądowych, ukończyłem studia prawnicze i podyplomowe z negocjacji i mediacji (SWPS). W Grzybach i Korzeniach wspieram rodziny w przejściu przez proces dojścia do ugody.

+48 667 745 055

michał lenczewski

Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz wsparcia w mediacjach. Razem możemy odnaleźć drogę do porozumienia.