Menu Zamknij

Konsultacje pedagogiczne

Cześć,

nazywam się Mikołaj Lenczewski, z wykształcenia jestem pedagogiem i w tym kierunku zdobywałem doświadczenie m.in. prowadząc leśne przedszkole. Ukończyłem pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe Pomocy Humanitarnej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczyłem również w studiach podyplomowych pedagogiki waldorfskiej. Moje kompetencje w zakresie pomocy psychologicznej poszerzyłem w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, a obecnie kształcę się dalej w szkole Psychoterapii Gestalt. Zdobyłem także doświadczenie dzięki trzymiesięcznemu szkoleniu "Szkoła Konsultacji" u Agnieszki Stein i Małgorzaty Stańczyk.

Ostatnie pięć lat prowadziłem Leśne Przedszkole "Grzyby i Korzenie", pracując z dziećmi, rodzicami i kadrą. To doświadczenie pozwoliło mi zyskać szeroką perspektywę na rozwój i potrzeby dzieci oraz na skuteczne metody rozwiązywania konfliktów i budowania relacji.

Konsultacje pedagogiczne to dla mnie możliwość wsparcia rodzin, nauczycieli i wychowawców w rozwiązywaniu trudności wychowawczych oraz w budowaniu lepszej komunikacji z dziećmi. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, mogę pomóc w znalezieniu indywidualnych, dostosowanych do potrzeb rozwiązań, a także zrozumieć, co dzieje się w relacjach.

Wierzę, że życie w zgodzie z naturą jest kluczem do harmonii i równowagi. Cenię nasz związek z ziemią, roślinnością i zwierzętami. Od 2016 roku mieszkam w Dąbrówce, gdzie pielęgnuję własny ogródek, czerpiąc z niego spokój i inspirację.

Zapraszam do kontaktu, jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie pedagogicznym. Razem możemy znaleźć najlepsze sposoby na rozwiązanie problemów i poprawę jakości życia rodzinnego i edukacyjnego.

+48 793 727 283

Zapraszam do kontaktu, spotkania odbywają się w Grzybach i Korzeniach w Dąbrówce.

mikołaj lenczewski

Cześć,

nazywam się Ania Andrykowska, z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, specjalistką komunikacji alternatywnej (AAC).

Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i waldorfską oraz kształcenie w węgierskim Instytucie pedagogiki piklerowskiej. Studiowałam na UP w Krakowie, UW w Warszawie i na UP w Ludwigsburgu/Reutlingen w Niemczech.

Od 18 lat zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi od 6 miesięcy do 7 lat oraz dorosłymi. Jestem współzałożycielką Waldorfsko-Leśnego Przedszkola MOMO w Krakowie, stworzyłam Salę Wolnej ZabawyTM . Prowadzę kursy, szkolenia, konsultacje indywidualne, publikuję i tłumaczę teksty w tematyce pedagogicznej, często występuję w roli prelegentki na konferencjach.

Prywatnie mama 10 letniej Zuzi i rocznego Michałka.

Prowadzę konsultacje dla rodziców dzieci w wieku od 0 do 7. roku życia w zakresie szeroko rozumianych potrzeb dziecka m.in.:

trudności w zachowaniu, trudności w rozwoju społecznym i emocjonalnym, adaptacja w przedszkolu, autoregulacja, sen, pożegnanie z pieluszką, autonomia małego dziecka, rozwój ruchowy, rozwój poznawczy, relacje rówieśnicze

Jeżeli jako rodzic masz obawy dotyczące rozwoju swojego dziecka, nie rozumiesz jego zachowania, potrzebujesz wiedzy i porad dotyczących wspierania dziecka na różnych etapach jego wzrastania, to zapraszam do kontaktu

+48 796 313 776

Zapraszam do kontaktu, spotkania odbywają się online lub w Krakowie.

ania andrykowska konsultacje pedagogiczne
konsultacje pedagogiczne